Zespół Hey ogłosił drugi "Kosmiczny koncert" w Katowicach!
Strona Główna > Zespół Hey ogłosił drugi „Kosmiczny koncert” w Katowicach!

Zespół Hey ogłosił drugi „Kosmiczny koncert” w Katowicach!

Grupa Hey była pełna wzruszenia po tym, jak ich koncert „Kosmiczny koncert” w Spodku w Katowicach wyprzedał się w ciągu niecałych 24 godzin. Z powodu ogromnego zainteresowania, ogłoszono drugi koncert w tym samym miejscu, który odbędzie się 15 października.

„Kosmiczne koncerty” zespołu Hey odbędą się z okazji trzydziestolecia wydania albumu „Fire”, który był przełomowym debiutem zespołu Hey z Szczecina. Na płycie znalazły się takie hity, jak „Moja i twoja nadzieja”, „Zazdrość”, „Teksański” i „Dreams”.

W mniej niż dobę zapełniliście Spodek!!! Nie pozostaje nam nic innego jak zrobić dodatkowy koncert – dzień później 15.10! Już nie możemy się doczekać tego październikowego weekendu! Będzie cudownie! Wpadajcie do Kato! Bilety na dodatkowy koncert będą dostępne od 6.04 od 18:00!!!

– napisał zespół na Facebooku.

Zespół Hey świętuje 30-lecie debiutu

W lipcu 2021 roku, po 3,5-letniej przerwie, zespół Hey pojawił się na specjalnym koncercie podczas Festiwalu w Jarocinie. W tym czasie muzycy skupiali się na swoich projektach poza macierzystym zespołem. Wokalistka Katarzyna Nosowska w 2019 roku była dyrektorem Męskiego Grania, a także nagrała przebój „Sobie i wam” wraz z Organkiem, Krzysztofem Zalewskim i Igo.

Jej mąż, gitarzysta Paweł Krawczyk, stworzył duet Anieli z znaną z Firebirds wokalistką Joanną Prykowską. Drugi gitarzysta Marcin Żabiełowicz występował z zespołem BAiKA w latach 2018-2020, a obecnie wspiera Karolinę Czarnecką, a basista Jacek Chrzanowski współtworzy duet KiM i gra w Dezerterze. Perkusista Robert Ligiewicz pracuje w firmie zajmującej się oprawą pirotechniczną, a klawiszowiec Marcin Macuk jest cenionym producentem.

To właśnie Ci muzycy, którzy tworzyli ostatni skład zespołu Hey, właśnie ogłosili swoje powroty na „Kosmiczny koncert” w Spodku w Katowicach z okazji jubileuszu 30-lecia debiutanckiej płyty „Fire”. Wydarzenie „Hey30 Live!” odbędzie się 14 października, a artyści powracają na ten jeden wieczór, aby spotkać się z fanami, którzy przez te wszystkie lata byli z nimi.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *