Zespół Wilki prezentuje teledysk do utworu "Duchy" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Zespół Wilki prezentuje teledysk do utworu „Duchy”

Zespół Wilki prezentuje teledysk do utworu „Duchy”

Singiel Duchy promuje nowy, jubileuszowy album zespołu pt.: Wszyscy marzą o miłości, który ukazał się we wrześniu 2022 nakładem wytwórni Agora Muzyka. Oniryczny teledysk do singla stworzyła Olga Czyżykiewicz.

Na ten album trzeba było poczekać parę lat… Wilki i najnowszy jubileuszowy album „Wszyscy marzą o miłości” ukazuje się w jubileuszowym roku dla zespołu, który obchodzi 30-lecie kariery. 

Do sieci trafił właśnie teledysk do nowego singla „Duchy”. Możecie go zobaczyć poniżej.

Punktem wyjścia do scenariusza, był tekst utworu oraz pojawiający się temat „duchów”. Potraktowałam to jako szerszą metaforę. Duchy to niekoniecznie osoby zmarłe, duchy to także ludzie żywi, ale nie czujący życia, będący w pułapce swoich emocji, myśli, stanów, duchy są krajobrazem wewnętrznym każdego z nas. Ta myśl była punktem wyjścia do stworzenia nieco zamglonego, onirycznego obrazu, gdzie intensywne emocje bohaterów próbują przebić się przez niewidzialną mgłę, to historia o każdym z nas.

– mówi reżyserka.

Robert Gawliński o utworze:

Tekst Duchów to zapis pięknej chwili z ukochaną kobietą, a w końcu także straty. Pewnie każdy spędził kiedyś noc we dwoje na plaży przy ognisku, z butelką wina… Takie wspomnienia pozostają w nas na zawsze. Czasem wracają jak błysk, dopiero kiedy jesteśmy sami. To moje drugie spotkanie z Olgą, wrażliwą, artystyczną duszą, która w przepiękny sposób dopełniła tekst Duchów obrazami i wyreżyserowała teledysk pełen tajemniczych, sennych wizji, metafor i emocji.

Polecamy również: