Zmysłowa Alicja Szemplińska powraca z nowym utworem "Sekret" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Zmysłowa Alicja Szemplińska powraca z nowym utworem „Sekret”

Zmysłowa Alicja Szemplińska powraca z nowym utworem „Sekret”

“Sekret” to nowy utwór Alicji Szemplińskiej w klimacie stylowego R’n’B. Artystka pracuje również nad oficjalnym hymnem 28. Mistrzostw Świata Mężczyzn w Piłce Ręcznej.

Alicja Szemplińska zaskoczyła ostatnio fanów, publikując nowy utwór „Sekret”. Piosenka utrzymana jest w klimacie R’n’B. Nie wiadomo, czy jest to zapowiedź jakiegoś większego projektu. Singla możecie posłuchać poniżej.

Miłość Alicji do R’n’B oraz muzyki soulowej możemy zobaczyć nie tylko w jej utworach. Artystka właśnie rozpoczęła współpracę z platformą newonce. Jej audycji „21 grams of soul” można posłuchać w każdy wtorek o godzinie 13.

Ponadto Alicja kończy pracę nad oficjalnym hymnem 28. Mistrzostw Świata Mężczyzn w Piłce Ręcznej, którego premiera zbliża się dużymi krokami.

Po zwycięstwie w 10. edycji programuThe Voice of Poland” wokalistka zadebiutowała z utworem „Prawie My”, który przez jej fanów został przyjęty z ogromnym entuzjazmem. Po przekroczeniu bariery 5 milionów wyświetleń pod oficjalnym teledyskiem do tego singla, Alicja wygrała program „Szansa na Sukces Eurowizja 2020” ze swoim anglojęzycznym utworem „Empires” tym samym wygrywając przywilej reprezentowania Polski na tej prestiżowej, międzynarodowej imprezie. Ostatecznie nie pojechała jednak na Eurowizję, ponieważ Telewizja Poslka postanowiła wysłać swojego reprezentanta. Wszyscy doskonale pamiętamy, jak to się skończyło.

Polecamy również: