Anna Wyszkoni: Kobieta ma prawo decydować o swoim życiu
Strona Główna > Anna Wyszkoni: „Każda kobieta ma prawo decydować o swoim życiu” [PODCAST]

Anna Wyszkoni: „Każda kobieta ma prawo decydować o swoim życiu” [PODCAST]

Anna Wyszkoni była gościnią najnowszego odcinka podcastu Kamila Balei „Tato, no weź”. Wokalistka w szczerej rozmowie opowiedziała, z czym musiała się zmierzyć jako młoda mama na początku swojej muzycznej kariery. Koniecznie posłuchajcie rozmowy!

Anna Wyszkoni od kilkunastu lat utrzymuje się w czołówce muzycznego show-biznesu. Jej kariera rozpoczęła się jeszcze za czasów jej działalności z zespołem „Łzy”, kiedy to światło dzienne ujrzał ich wielki przebój „Agnieszka”. Cała Polska dosłownie śpiewała z pamięci słynny tekst piosenki, która wybrzmiewała dosłownie wszędzie. Mimo tego, że od tego momentu minęło już trochę czasu, branża muzyczna w Polsce niewiele się zmieniła pod kątem równego traktowania obu płci. Zdaniem Anny Wyszkoni kobiety wciąż muszą pokazywać swoją wartość.

Posłuchaj rozmowy Anny Wyszkoni z Kamilem Baleją w podcaście „Tato, no weź” dla Radia Złote Przeboje:

Tak o sytuacji płci pięknej Anna Wyszkoni wypowiedziała się w rozmowie z Kamilem Baleją do podcastu „Tato, no weź” dla Radia Złote Przeboje:

W Polsce mam wrażenie, że faceci są postrzegani, jednak trochę inaczej niż kobiety. Kobieta musi zawsze więcej pokazać, więcej udowodnić. 

Anan Wyszkoni o przyszłości dla swojej córki

Anna Wyszkoni marzy dla swojej 11-letniej córki Poli o bezpiecznym i spokojnym miejscu, w którym będzie mogła się rozwijać i cieszyć się życiem. Nie jest to jednak tak proste, ponieważ w Polsce istnieją zakazy, które sprawiają, że kobiety nie czują się pewnie. Tym samym wokalistka nie jest przekonana czy nasz kraj będzie spełniał oczekiwania jej córki i sprawi, że będzie się czuła w nim szczęśliwa.

Anna Wyszkoni przedstawiła, jak to wygląda z jej perspektywy w podcaście „Tato, no weź” dla Radia Złote Przeboje:

Ja już nie planuję dzieci, ja mam dwójkę, jestem w tej kwestii dosyć spełniona. Natomiast chcę, żeby moja córka była wolną kobietą, która będzie mogła decydować o swoim ciele, o swoich planach, o swoim życiu i będę to zawsze podkreślać i nie będę dostosowywać się tu do żadnego nurtu

Słuchajcie nas w serwisach streamingowych

„Tato, no weź” to podcast dla przyszłych i obecnych rodziców, w którym głos za mikrofonem zabiera tata, pokazując tacierzyństwo z zupełnie nowej, nieznanej nam strony. Zapnijcie swoim dzieciom w wózku pasy, bo szykuje się naprawdę ostra jazda bez trzymanki.

Kup książkę „Tato, no weź. Kupa i inne radości tacierzyństwa” Wydawnictwo Agora: https://cutt.ly/Baleja-Tato-no-wez

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *