Beata Kozidrak bez makijażu. Tak wygląda poza sceną
Strona Główna > Beata Kozidrak bez makijażu. Tak wygląda poza sceną

Beata Kozidrak bez makijażu. Tak wygląda poza sceną

Beata Kozidrak to jedna z najbardziej charakterystycznych polskich artystek. Wśród innych gwiazd sceny muzycznej wyróżnia się tym, że jest w stanie osiągnąć czterooktawową skalę głosu. Jej look sceniczny to przeważnie obcisła mini i mocny makijaż. Po godzinach pracy wygląda jednak zupełnie inaczej!

Beata Kozidrak jak mało kto na polskiej scenie muzycznej, zasłużyła sobie na miano prawdziwej ikony. Wokalistka koncertuje już od czterech dekad, a jej występy niezmiennie przyciągają rzesze oddanych fanów. Nic dziwnego, bo oprócz głosu przyciąga mocnym stylem.

Zobacz także: Myślała o trunku, dostała kabanosy. „Nawet się nie podzieliłam z kotami”

Na uwagę zasługuje również ekscentryczny wygląd sceniczny gwiazdy. Beata chętnie eksponuje smukłe nogi, które lubi podkreślać kusymi kreacjami. Jak wygląda bez makijażu? Czy na co dzień też stawia na mocny look?

Beata po pracy

Beata Kozidrak jest naturalną szatynką, jednak od lat farbuje włosy na jasny blond. Jej znakiem rozpoznawczym są bujne, rozpuszczone i falowane włosy. „Po godzinach”, Beata woli bardziej naturalny wygląd.

Ma wtedy koński ogon i delikatny, świeży makijaż Na jej Instagramie nie ma zbyt wielu fotografii spoza pracy. Beata postanowiła jednak podzielić się z fanami kadrem z wakacji, na którym możemy podziwiać jej naturalny wygląd.

Zobacz także: Magda Gessler zdradza tajemnice “Kuchennych Rewolucji”. Widzowie wreszcie poznali prawdę

Dorobek muzyczny Beaty Kozidrak

Beata Kozidrak to jedna z najpopularniejszych polskich artystek. Wraz z zespołem Bajm wydała aż 10 albumów studyjnych. Nie ma chyba w kraju osoby, która nie znałaby jej największych przebojów: „Co mi Panie dasz”, „Nie ma wody na pustyni”, „Biała armia” czy „Ta sama chwila”.

Zobacz także: Afera wokół Opola! Doda zwyzywana, reżyser przeprasza

Beata Kozidrak jest aktywna w social mediach. Osobiście prowadzi na Instagramie swój profil, który ma już ponad 104 tys. followersów! Piosenkarka pokazuje tam różne momenty swojego życia zawodowego. Rzadko dzieli się z fanami prywatą.