Co ludzie myślą o nowym albumie Dawida Podsiadło? Nikt nie spodziewał się takich reakcji [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Co ludzie myślą o nowym albumie Dawida Podsiadło? Nikt nie spodziewał się takich reakcji [WIDEO]

Co ludzie myślą o nowym albumie Dawida Podsiadło? Nikt nie spodziewał się takich reakcji [WIDEO]

Na albumie znalazły się między innymi duety z Nosowską oraz sanah! Który utwór z płyty przypadł do gustu warszawiakom najbardziej?

Na kilka dni przed premierą długo wyczekiwanego, czwartego studyjnego albumu Dawida Podsiadło – „Lata Dwudzieste”, artysta postanowił ruszyć w miasto i sprawdzić, czy nowa płyta nie wymaga poprawek, czy teksty nie są przypadkiem zbyt banalne, czy numery są wystarczająco taneczne i czy album, jakkolwiek, jest w stanie powtórzyć komercyjny sukces „Małomiasteczkowego”.

W sondzie ulicznej artyście pomógł niezawodny przyjaciel – Radek Kotarski, z którym Dawid prowadził podcast „Podsiadło & Kotarski”. Odczucia przechodniów były… zróżnicowane, ale muzykowi udało się wyciągnąć wnioski i tym samym sporządzić finalną tracklistę albumu!

Na standardowej wersji płyty nie zmieściło się kilka piosenek, które zaskarbiły sympatię publiczności na przestrzeni ostatnich lat. Stąd też ekskluzywnie, na empik.com do przedsprzedaży trafiła wersja deluxe „Lat Dwudziestych”. Wydanie zawiera cztery dodatkowe utwory, w tym jeden zupełnie premierowy – „Kolce i Róże”.

Rozmowy z przechodniami na temat nowego albumu na tyle skłoniły Dawida do refleksji, że zaczął się zastanawiać jak umiejętnie opowiedzieć o koncepcie płyty i o kulisach jej powstawania. Z pomocą przyszedł Spotify – dzięki czemu, już w piątek – symultanicznie z ogólną premierą albumu – na platformie streamingowej ukaże się po raz pierwszy w przypadku polskiego artysty format ENHANCED ALBUM. Fani artyści będą mieć dostęp do ekskluzywnych video, nagrań audio oraz notek Dawida, które pozwolą użytkownikom wejść głębiej w mikroświat artysty!

Polecamy również: