Dlaczego Michał Czernecki notorycznie okłamywał własne dzieci?
Strona Główna > Dlaczego Michał Czernecki notorycznie okłamywał własne dzieci? [PODCAST]

Dlaczego Michał Czernecki notorycznie okłamywał własne dzieci? [PODCAST]

Tym razem Odetę Moro w audycji „Najlepszy weekend” odwiedził Michał Czernecki, który zdradził, dlaczego tak często zdarzało mu się kłamać. Posłuchajcie rozmowy!

Michał Czernecki nie może ostatnio narzekać na brak pracy. Jeszcze niedawno mieliśmy szansę oglądać go na szklanym ekranie w filmie „Na Twoim miejscu” oraz „Niebezpieczni dżentelmeni”, gdzie zagrał razem z Andrzejem Sewerynem oraz Tomaszem Kotem. Teraz szykuje się nowa premiera z udziałem rozchwytywanego aktora. Michał Czernecki zagrał kłamliwego, rozchwytywanego amanta w filmie „Skołowani”, który będzie oszukiwał partnerującą mu w Agnieszkę Grochowską.

Czy w aktorstwie jest tak jak w życiu? Michał Czernecki wyznał szczerze w rozmowie z Odetą Moro dla Radia Złote Przeboje jak to u niego z tym kłamstwem zwykle jest:

Zdarza mi się kłamać. Dla swojego własnego wizerunku lepiej, żebym powiedział, że to sa kłamstewka, ale zdarzało mi się kłamać notorycznie.

Posłuchajcie całej rozmowy Michała Czerneckiego z Odetą Moro w programie „Najlepszy weekend” dla Radia Złote Przeboje:

Michał Czernecki o oglądaniu siebie na szklanym ekranie

Aktor ma na swoim koncie wiele ról filmowych oraz teatralnych, w których mógł pokazać swoje umiejętności. Mimo długiego stażu aktorskiego i doświadczenia, Michał Czernecki nie zawsze czuje się na siłach, by podziwiać wykreowane przez siebie postaci na wielkim ekranie. Aktor przyznał w rozmowie z dziennikarką Radia Złote Przeboje, że bywa z tym u niego różnie:

Są rzeczy, których nie widziałem, są rzeczy, których nie widziałem i nie chcę zobaczyć, są rzeczy, których nie widziałem, a mam nadzieję zobaczyć.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *