Janusz Weiss nie żyje
Strona Główna > Janusz Weiss nie żyje

Janusz Weiss nie żyje

W sobotę Radio Zet przekazało informację o śmierci Janusza Weissa. Według doniesień, polski dziennikarz, pisarz, prezenter radiowy i telewizyjny zmarł w wieku 74 lat po długiej chorobie.

Zmarł Janusz Weiss

Według informacji podanych przez syna, Janusz Weiss zmarł 10 marca 2023 roku. Polski dziennikarz, pisarz, prezenter radiowy i telewizyjny odszedł w wieku 74 lat po ciężkiej chorobie.

Po ciężkiej chorobie zmarł Janusz Weiss. Współzałożyciel Radia ZET, autor legendarnej audycji 'dzwonię do pani/pana w bardzo nietypowej sprawie’. Dziennikarz, pisarz, prezenter radiowy i telewizyjny miał 74 lata.

– poinformowało Radio Zet. 

Janusz Weiss był związany z Radiem Zet do 2013 roku, a następnie z Programem Pierwszym Polskiego Radia w latach 2013-2016. W Radiu Zet prowadził program o nazwie „Dzwonię do Pani, Pana w bardzo nietypowej sprawie”.

W TVP prowadził teleturnieje „Miliard w rozumie” i „Złoty interes”. W latach 2017-2019 był współprowadzącym program „Bez ograniczeń” na antenie Superstacji.

Janusz Weiss był również autorem książki „Jeden może, drugi nie”. Za swoją pracę został odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Polecamy również: