Muniek Staszczyk pochwalił się zdjęciem ze ślubu. Klasa sama w sobie! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Muniek Staszczyk pochwalił się zdjęciem ze ślubu. Klasa sama w sobie!

Muniek Staszczyk pochwalił się zdjęciem ze ślubu. Klasa sama w sobie!

Muniek Staszczyk podzielił się ze swoimi fanami na Instagramie wyjątkowym kadrem! Pokazał zdjęcie ze ślubu ukochanej córki.

córki Muńka Staszczyka odbył się 4 czerwca. Muzyk już wcześniej zapowiedział, że planuje podczas uroczystości dać krótki koncert akustyczny.

Teraz artysta pochwalił się na Instagramie zdjęciem z ceremonii. Obok Muńka Staszczyka pozuje jego córka – Marysia, Jacobo – jej mąż – oraz żona artysty. Muniek na tę okazję postawił na klasykę. Miał na sobie białą koszulę i muchę.

Czytaj też: Nosowska na wspólnym zdjęciu z byłym partnerem i synem. Mikołaj rozczulająco o mamie

Muniek Staszczyk o żonie: „Moja najukochańsza Marta”

Muniek Staszczyk chętnie dzieli się kadrami z życia rodzinnego ze swoimi fanami. Niedawno pochwalił się fotografią, na której pozuje wraz z żoną. – Moja najukochańsza Marta! Jak Ona ze mną wytrzymuje 34 lata? Święta Kobieta – napisał artysta.

Muniek Staszczyk poślubił Martę w 1989 roku. Para jest w związku od 1985. Mają dwójkę dzieci: syna Jana i córkę Marię.

Czytaj też: Michał Wiśniewski o chrzcie dzieci: „To bardzo ważne wydarzenie, ale…”

Staszczyk najwyraźniej cały czas jest bardzo szczęśliwy u boku żony. W wywiadach często podkreśla wyjątkowość ich relacji. Mówi o łączącej ich mimo różnic charakterów przyjaźni i z czułością opowiada o zaletach ukochanej Marty. Choć nie ukrywa, że nie zawsze jest kolorowo, to podkreśla, że żona zawsze go wspiera.

Muniek Staszczyk o polityce

Niedawno głośno było o wypowiedziach Muńka Staszczyka na temat polityki. W rozmowie z Interią lider zespołu T.Love wyznał, że nie podobają mu się rządy PiS-u, ale jednocześnie jest rozczarowany opozycją. – Ja bym nie chciał, żeby PiS wygrało, bo trzecia kadencja mogłaby doprowadzić do jakiejś totalnej pychy, ale jak PiS przegra, to co dalej? Kto weźmie ten kraj w swoje ręce i w jakim kierunku to pójdzie? Narrację PiS-u znam i ona mi nie odpowiada. Zawsze patrzę w sposób środkowy i nie mówię, że wszystko PiS zrobił źle, ale trzecia kadencja to nie powinna się zdarzyć, chociaż wszystko w takim kierunku zmierza – mówił Muniek Staszczyk w rozmowie z Interią.

Zapytany o to, na kogo by zagłosował, lider T.Love nie udzielił konkretnej odpowiedzi. – Na pewno pójdę na wybory, bo zawsze chodzę, ale to jest za poważna sprawa, żeby teraz tak ci pyknąć, bo ja potrzebuję zawsze namysłu, pewnej analizy. Jak przyjdzie bliżej tej daty, to wspólnie z żoną się zastanowimy – stwierdził.

Czytaj też: Muniek Staszczyk pokazał żonę na Instagramie. „Święta kobieta”