"Sukcesja" sezon 4: Już jest pierwszy oficjalny zwiastun [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Sukcesja” sezon 4: Już jest pierwszy oficjalny zwiastun [WIDEO]

„Sukcesja” sezon 4: Już jest pierwszy oficjalny zwiastun [WIDEO]

Nowy sezon serialu „Sukcesja” pojawi się na platformie HBO MAX wiosną 2023 roku. Zobaczcie, co czeka rodzinę Royów.

Rodzina Royów powraca i jest gotowa do wojny. HBO wypuściło pierwszy zwiastun czwartego sezonu dobrze przyjętego przez krytyków komediodramatu „Sukcesja”. Zwiastun zawiera wszystko, na co fani mogą liczyć w nadchodzącym sezonie, monolog Logana Roya Briana Coxa, dzieci Royów w końcu połączą siły i oczywiście kuzyna Grega.

„Sukcesja” miała premierę w 2018 roku w HBO i szybko stała się ulubieńcem krytyków i widzów. Serial opowiada o niezwykle potężnej i wysoce dysfunkcyjnej rodzinie Royów, którzy walczą o utrzymanie lub zdobycie władzy w rodzinnym biznesie Waystar RoyCo, globalnym konglomeracie medialnym. Succession to satyryczne spojrzenie na wyższą klasę, która jest pełna czarnego humoru i fascynujących zwrotów akcji, które sprawiają, że fani wracają po więcej.

W nowych odcinkach „Sukcesji” nie zabraknie gwiazd, które znamy z poprzednich sezonów serialu HBO MAXBrian Cox powróci do roli Logana Roya, z kolei Jeremy StrongSarah SnookKieran Culkin oraz Alan Ruck po raz kolejny wcielą się w jego dzieci. Dołączą do nich Matthew Macfadyen, Nicholas Braun, J. Smith Cameron, Peter Friedman, David Rasche, Fisher Stevens, Hiam Abbass, Justine Lupe, Scott Nicholson, Zoë Winters i Jeannie Berlin

Polecamy również: