Sylwia Grzeszczak wzruszyła widzów utworem "O nich, O Tobie" na premierze filmu "Ania" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Sylwia Grzeszczak wzruszyła widzów utworem „O nich, O Tobie” na premierze filmu „Ania”

Sylwia Grzeszczak wzruszyła widzów utworem „O nich, O Tobie” na premierze filmu „Ania”

Artysta po raz pierwszy wykonała na żywo utwór promujący film dokumentalny o Ani Przybylskiej. Zarówno publiczności jak i artystce ciężko było powstrzymać łzy.

Śmierć Ani Przybylskiej w 2014 roku wstrząsnęła całą Polską. W piątek 7 października 2022 roku do kin trafił film dokumentalny „Ania”, który już otrzymał wiele pozytywnych recenzji po premierze na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni. Sylwia Grzeszczak napisała utwór „O nich, o Tobie” specjalnie z myślą o Ani Przybylskiej.

Gdy po raz pierwszy wykonała go na żywo w dniu premiery filmu, towarzyszyły jej ogromne emocje. Zresztą sami zobaczcie!

Film „Ania” to inspirująca historia Anny Przybylskiej – odważnej, kochającej życie i spełniającej marzenia dziewczyny z Gdyni. Dziewczyny o twarzy anioła i charakterystycznym głosie, znanej m.in. z roli Marylki z serialu „Złotopolscy” oraz filmów, m.in.: „Ciemna Strona Wenus”, „Kariera Nikosia Dyzmy”, „Sęp” czy „Bilet na księżyc”. 

Anna Przybylska to polska aktorka i modelka urodzona 26 grudnia 1978 w Gdyni. Karierę aktorki zaczęła w 1997, w filmie Radosława Piwowarskiego „Ciemna strona Wenus”. Największą rozpoznawalność przyniosła jej rola Marylki w serialu „Złotopolscy”. Zmarła 5 października 2014 roku.

Polecamy również: