Strona Główna > Rodzina Ani Przybylskiej we wzruszającym teledysku do utworu „O nich, o Tobie” [WIDEO]

Rodzina Ani Przybylskiej we wzruszającym teledysku do utworu „O nich, o Tobie” [WIDEO]

Piosenka Sylwii Grzeszczak „O nich, o Tobie” zapowiadała film „Ania”, który można już oglądać w kinach.

Teraz twórcy dokumentu zaprezentowali utwór w nowej odsłonie. Ilustrują go zdjęcia pochodzące z planu „Ani”. W materiale wystąpiła Oliwia Bieniuk, jej tata Jarosław Bieniuk i bracia Szymon i Jan. Ujęcia zrealizowano w Gdyni Orłowie.

Piosenka Sylwii pojawiła się w zwiastunie „Ani”, ale w filmie jej nie było. Dostawaliśmy sygnały od widzów, że brakuje im tego utworu. Stąd taka decyzja, by pokazać niepublikowane dotąd materiały z filmu, jako ilustrację do piosenki Sylwii.

– komentuje Krystian Kuczkowski, reżyser „Ani”.

To piękna kompozycja. Melodia i tekst idealnie pasują do historii, jaką pokazaliśmy widzom w filmie.

– dodaje Michał Bandurski, także reżyser filmu „Ania”.

Śmierć Ani Przybylskiej w 2014 roku wstrząsnęła całą Polską. W piątek 7 października 2022 roku do kin trafił film dokumentalny Ania, który już otrzymał wiele pozytywnych recenzji po premierze na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni. Sylwia Grzeszczak napisała utwór „O nich, o Tobie” specjalnie z myślą o Ani Przybylskiej.

To jest bardzo ładne i bardzo emocjonalne. „O nich, o Tobie” to ballada o życiu, przemijaniu i tęsknocie. Ten utwór to poszukiwanie odpowiedzi na pytania, które zadaje sobie każdy z nas -komentuje artystka.

Film „Ania” to inspirująca historia Anny Przybylskiej – odważnej, kochającej życie i spełniającej marzenia dziewczyny z Gdyni. Dziewczyny o twarzy anioła i charakterystycznym głosie, znanej m.in. z roli Marylki z serialu „Złotopolscy” oraz filmów, m.in.: „Ciemna Strona Wenus”, „Kariera Nikosia Dyzmy”, „Sęp” czy „Bilet na księżyc”. 

Polecamy również: