Wzruszający cover Adele w „The Voice”. Co to za głos! [WIDEO]
Strona Główna > Wykonał cover Adele i wzruszył jurorów „The Voice”. Co to za głos! [WIDEO]

Wykonał cover Adele i wzruszył jurorów „The Voice”. Co to za głos! [WIDEO]

Młody Amerykanin wykonał w programie „The Voice” cover utworu „Easy On Me” Adele i zrobił to po mistrzowsku. Jurorzy nie kryli zachwytu jego talentem. Zobaczcie wideo z jego występu!

31-letni EJ Michels wystąpił w najnowszej edycji amerykańskiego programu muzycznego „The Voice”. Mężczyzna w przesłuchaniach w ciemno wykonał znany utwór Adele pt. „Easy On Me” i niezwykle wzruszył swoich słuchaczy. Choć ostatecznie nie wszyscy jurorzy postanowili zaprosić go do współpracy w swoich drużynach, EJ przekonał do siebie dwóch trenerów – rapera Chance’a oraz Blake’a Sheltona. Zobaczcie, jak wokalista zinterpretował utwór Adele!

„Easy On Me” – wielki powrót Adele

Brytyjska wokalistka Adele powróciła na rynek muzyczny w 2021 roku po sporej przerwie spowodowanej złym stanem zdrowia. Później jej koncertowe plany pokrzyżowała pandemia, jednak ostatecznie piosenkarce udało się wydać kolejny wyjątkowy album. Na krążku pt. „30” znalazły się utwory takie jak „Easy On Me”, który na YouTubie ma już ponad 300 milionów wyświetleń, „Oh My God” czy „Love Is A Game”. Płyta została kilkukrotnie nominowana do nagrody Grammy, którą Adele łącznie za swoją twórczość otrzymała aż 16 razy! Nic więc dziwnego, iż covery jej utworów można usłyszeć niezwykle często, jak chociażby ten wykonany ostatnio w „The Voice”.

EJ Michels i jego poruszająca historia

Uczestnik, który wykonał cover Adele to doświadczony i utalentowany muzyk. Wraz ze swoim zespołem miał już okazję występować przed gwiazdami takimi jak X Ambassadors. Jednak jego umiejętności to nie jedyne, co reprezentował sobą, wchodząc do programu. EJ podzielił się z telewidzami swoją przeszłością: problemami z zaakceptowaniem siebie oraz trudnym okresem dzieciństwa, gdy zmuszony był ukrywać swoją orientację seksualną. Dziś jest w zupełnie innym miejscu w życiu, dlatego postanowił spełnić odwieczne marzenie o udziale w „The Voice”. Życzymy mu samych sukcesów! Poniżej możecie posłuchać jego autorskiego kawałka „The Ugliest”.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *