Strona Główna > „A Very Backstreet Christmas”: Grupa Backstreet Boys prezentuje świąteczny album [POSŁUCHAJ]

„A Very Backstreet Christmas”: Grupa Backstreet Boys prezentuje świąteczny album [POSŁUCHAJ]

Nikt o to nie prosił, ale grupa Backstreet Boys postanowiła wydać świąteczny album „A Very Backstreet Christmas”. Promuje go utwór „Last Christmas”, który w ich wykonaniu brzmi zupełnie inaczej! Posłuchajcie innych utworów, które dla nas przygotowali.

Czy to już ten czas, kiedy można zacząć słuchać świątecznych piosenek? Wszystko wskazuje na to, że tak. Po trzydziestu latach Backstreet Boys w końcu przygotowali pierwszy w karierze świąteczny album. „A Very Backstreet Christmas” zawiera 13 utworów, w tym klasyki „I’ll Be Home For Christmas”, „Last Christmas” czy „Silent Night” oraz przyszłe gwiazdkowe evergreeny „Christmas In New York”, „Together” i „Happy Days”.

Albumu w całości możecie posłuchać poniżej.

Grupa Backstreet Boys powstałą w 1993 roku i dość szybko zyskała miano jednej z najbardziej popularnych wśród boysbenadów w latach 90. Ich debiutancki album „Backstreet Boys”, który został wydany w 1996 roku, pokrył się złotem i platyną. Z kolei album „Millenium” z 1999 roku zdobył nagrodę Billboard Music Award w kategorii „Najlepszy album”, pokonując samą Britney Spears i jej album „…Baby One More Time”. Do największych przebojów zespołu Backstreet Boys należą: „I Want It That Way”, „Quit Playing Games” czy „Everybody”.

Polecamy również: