9-latka i jej genialny cover utworu Whitney Houston! [WIDEO]
Strona Główna > 9-latka i jej genialny cover „I Have Nothing” Whitney Houston! [WIDEO]

9-latka i jej genialny cover „I Have Nothing” Whitney Houston! [WIDEO]

9-letnia Danielle nową gwiazdą niemieckiego programu „The Voice Kids”? Po jej genialnym wykonaniu piosenki „I Have Nothing” Whitney Houston nie spodziewamy się niczego innego. Posłuchajcie sami!

9-letnia Danielle wykonała cover „I Have Nothing” Whitney Houston

W najnowszej edycji niemieckiego The Voice Kidspojawiła się kilka dni temu 9-letnia wokalistka, Danielle, która oczarowała widzów programu zarówno swoją charyzmą, jak i wielkim talentem. Dziewczynka postanowiła, że w tzw. przesłuchaniach w ciemno zmierzy się z utworem Whitney Houston „I Have Nothing”.

To bardzo odważna decyzja, by w młodym wieku podejmować się tak skomplikowanych wokalnie piosenek. Jej cover zaskoczył jednak wszystkich. Posłuchajcie, jak młoda Danielle poradziła sobie z utworem legendy muzyki!

„The Voice Kids Germany” – wielkie talenty młodych wokalistów

Dziecięca wersja najpopularniejszego telewizyjnego show dla piosenkarzy amatorów podbija serca widzów już od kilkunastu lat. Niemiecka edycja „The Voice Kids” emitowana jest nieprzerwanie od 2013 roku, a za jej pośrednictwem sławę zyskują dzieci tak utalentowane, jak Danielle. Trzymamy kciuki za jej wielki sukces w programie!

Polecamy również: