Cover przeboju Queen, który zachwycił przechodniów [WIDEO]
Strona Główna > Przepiękny cover przeboju Queen, który zachwycił przechodniów Dublina [WIDEO]

Przepiękny cover przeboju Queen, który zachwycił przechodniów Dublina [WIDEO]

Młoda wokalistka z Irlandii poruszyła serca przechodniów, wykonując cover utworu „Bohemian Rhapsody” od Queen. To wyjątkowy talent!

Młoda irlandzka wokalistka Allie Sherlock zasłynęła w ostatnim czasie, regularnie wykonując na ulicach Dublina covery popularnych utworów. Dziewczyna ma na swoim koncie już kilkadziesiąt występów, które stały się prawdziwymi hitami internetu. Tym razem Allie postanowiła zmierzyć się z przebojem zespołu QueenBohemian Rhapsody„. Mimo iż z pewnością słyszeliście już mnóstwo różnych wersji tej legendarnej piosenki, interpretacja Allie Sherlock zwali was z nóg. Jak wskazuje sama nazwa filmu – być może jest to jeden z najlepszych coverów tego utworu. Posłuchajcie sami!

Allie Sherlock – kim jest mistrzyni coverów?

Ta niepozorna dziewczyna kryje w sobie wielki muzyczny talent. Allie Sherlock ma zaledwie 17 lat, a już udało jej się osiągnąć wielki komercyjny sukces. Jej filmy na YouTubie oglądają miliony miłośników muzyki, którzy doceniają jej umiejętności i charyzmę sceniczną. Dziewczyna zdobyła popularność dzięki cotygodniowym koncertom, jakie za darmo gra dla mieszkańców Dublina. Jej przedsięwzięcie zwróciło uwagę całego świata, co zaowocowało zaproszeniem do udziału w programie The Ellen DeGeneres Show w 2018 roku.

Allie oprócz wykonywania coverów, które zebrały na jej kanale aż 900 milionów wyświetleń, posiada również kilka własnych piosenek, które wydała na debiutanckiej płycie. Młoda wokalistka podpisała również umowę z wytwórnią muzyczną, której właścicielem jest lider zespołu OneRepublic, Ryan Tedder.

Najpopularniejsze covery – co śpiewamy najczęściej?

Utwór „Bohemian Rhapsody” należy do grona najpopularniejszych piosenek interpretowanych przez artystów na całym świecie. Queen to jeden z wielu zespołów i wykonawców, którzy znaleźli się w tym gremium. Do najczęściej wykonywanych coverów należą również piosenki grupy The Beatles, jak np. „Yesterday”, Leonarda Cohena – „Hallelujah„, Michaela Jacksona – „Billie Jean” czy Elvisa Presleya z „Heartbreak Hotel”.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *